Bine a-ti venit pe fraNNNta-Design


Set bannere Rofarm
Rise OnlineOffline
Rank: Membru
Rise
Respect : 100%
Mesaje : 33
Inscris : 13/12/2013
Salutare,as dorii si eu un set de bannere pentru parteneriate.
preferinte nu sunt multe,sa arate bine si sa predomine putin culoarea verde
contra cost

Dimensiuni:

Set bannere Rofarm 1111dmw

Multumesc!


Re: Set bannere Rofarm
mr.franta OnlineOffline
Rank: fondator
mr.franta
Respect : 100%
Mesaje : 4055
Inscris : 18/06/2011
Rise in cursul acestei saptamani o sa iti faci bannerele.
Apropo trebuie sa imi pui o parola noua ca am uitat-o pe cea veche si nu ma pot conecta.


Re: Set bannere Rofarm
Rise OnlineOffline
Rank: Membru
Rise
Respect : 100%
Mesaje : 33
Inscris : 13/12/2013
da-mi pm aici cu parola care vrei sa o setez si pretul pt bannere


Re: Set bannere Rofarm
mr.franta OnlineOffline
Rank: fondator
mr.franta
Respect : 100%
Mesaje : 4055
Inscris : 18/06/2011
Spune-mi Sorine ce text vrei sa fie pe imagini?
ROFARM 17
ROMANIA-FAMING 17
SAU
FARMING SIMULTATOR 17 CEL ORIGINAL?


Re: Set bannere Rofarm
Rise OnlineOffline
Rank: Membru
Rise
Respect : 100%
Mesaje : 33
Inscris : 13/12/2013
Romania Farming atat si www.rofarm.net daca este loc,dar Romania Farming as vrea asa pentru ca vor mai iesii versiuni de joc si va trebuii sa le fac mereu.


Re: Set bannere Rofarm
mr.franta OnlineOffline
Rank: fondator
mr.franta
Respect : 100%
Mesaje : 4055
Inscris : 18/06/2011
Am inteles,ti-am trimis un mesaj sa ma suni diseara ok?


Re: Set bannere Rofarm
mr.franta OnlineOffline
Rank: fondator
mr.franta
Respect : 100%
Mesaje : 4055
Inscris : 18/06/2011
Set bannere Rofarm 1206010

Set bannere Rofarm 1259010

Set bannere Rofarm 2346010

Set bannere Rofarm 3927210

Set bannere Rofarm 4686010

Set bannere Rofarm 12024010

Set bannere Rofarm 12512510

Set bannere Rofarm 16060010

Set bannere Rofarm 23460210

Set bannere Rofarm 46860110

Set bannere Rofarm 12024011

Set bannere Rofarm Farmin10


Re: Set bannere Rofarm
Rise OnlineOffline
Rank: Membru
Rise
Respect : 100%
Mesaje : 33
Inscris : 13/12/2013
Mrc frumos!


Re: Set bannere Rofarm
mr.franta OnlineOffline
Rank: fondator
mr.franta
Respect : 100%
Mesaje : 4055
Inscris : 18/06/2011
Cu mare placere!
Set bannere Rofarm 276182321


Re: Set bannere Rofarm
Continut sponsorizat OnlineOffline



    Design creat si realizat de fraNNNta-Design.com
    Acum este: Sam Sept 21, 2019 5:54 am